Reklama

Nowy konkurs ze Stadionem Miejskim

Spółka EURO Poznań 2012 zaprasza do udziału w konkursie "Mój stadion", który pozwala zaprezentować artystyczne zdolności i wygrać bilety na imprezy odbywające się na przyszłych arenach Euro 2012.

Zabawa składa się z dwóch równoległych konkursów. Pierwszy dotyczy zaprezentowania rysunku przyszłej areny mistrzostw Europy. Najlepsze zdjęcie przedstawiające autorską wizję poznańskiego stadionu zostanie nagrodzone 2 biletami na mecz polskiej reprezentacji narodowej z reprezentacją Niemiec w Gdańsku 6 września 2011 roku. Konkurs już trwa i potrwa do 2 września 2011 roku.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA


Drugi konkurs dotyczy nadesłania zdjęcia przedstawiającego własnoręcznie wykonaną "makietę" Stadionu Miejskiego w Poznaniu - forma i technika wykonania dowolna. Zwycięzca otrzymuje nagrodę w postaci 2 biletów na walkę o mistrzostwo świata wagi ciężkiej w boksie pomiędzy Tomaszem Adamkiem a Wladimirem Klitscho we Wrocławiu 10 września 2011 roku. Konkurs już trwa i potrwa do 5 września 2011 roku.

Wyłonienie zwycięzców konkursów nastąpi poprzez zebranie jak największej ilości kliknięć "like it" na stronie serwisu społecznościowego Facebook Stadionu Miejskiego. Prace konkursowe należy nadsyłać w formie zdjęcia na adres: [email protected] (dodając imię, nazwisko, adres zameldowania, telefon kontaktowy, numer dowodu osobistego oraz adres e-mail).

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
1.77 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro