Reklama
Reklama

Termy Maltańskie: w niedzielę ostatnia wycieczka!

W najbliższą niedzielę, 28 sierpnia, wszyscy chętni poznaniacy będą mogli po raz ostatni przed otwarciem obiektu zwiedzić Termy Maltańskie.

Poznaniacy ostatnią wycieczkę po Termach Maltańskich odbyli w czerwcu. Jak zapewniają przedstawiciele aquaparku - od tego czasu w obiekcie wiele się zmieniło.

Baseny sportowe są już napełnione wodą, w szatniach trwa montaż szafek, w hali rekreacyjnej zacumował statek piracki, a malowidła naścienne cieszą oko feerią barw - wymienia Alina Furmaniak z Term.

Tradycyjnie, zwiedzanie aquaparku odbywać się będzie w godzinach 12.00 - 16.00. Chętni przejdą przez specjalnie przygotowaną trasę, prowadzącą przez halę basenów sportowych i halę basenów rekreacyjnych - zdradza Furmaniak.

To ostatnia szansa, by zobaczyć Termy Maltańskie jeszcze przed ich otwarciem, które zaplanowano na 16 października. Łącznie w zwiedzaniu może wziąć udział 200 osób. Zapisy na zwiedzanie odbywają się przez Miejskie Call Center od wtorku, 23 sierpnia (numer telefonu 61 646 33 44).

Przypominamy, że na budowę mogą wchodzić dzieci powyżej 7 roku życia (sugerowany wiek). Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką dorosłych. Przed wejściem na teren aquaparku zobowiązani jesteśmy do podpisania stosowanego oświadczenia.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

17℃
11℃
Poziom opadów:
0.7 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
13.47 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro