Pogoda jutro  Pogoda Poznań
-1 -7
zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
0°C 1008 hPa
JUTRO
pogoda
-1°C 1013 hPa
POJUTRZE
pogoda
-4°C 1020 hPa

Fibaro- Twój dom Twoja wyobraźnia

REKLAMA
poniedziałek, 30.05.2011 r.
godz. 10.56

Motto stolicy Wielkopolski „Poznań miasto know how” ponownie zostało potwierdzone. We współpracy poznańskich wynalazców z pasjonatami elektroniki powstało najdoskonalsze rozwiązanie automatyki budynkowej dostępne na rynku – system FIBARO.

Fibaro wykorzystując bezprzewodową technologię Z-wave daje możliwość bezinwazyjnego zautomatyzowania wszystkich urządzeń elektrycznych w obiekcie. Niezwykłą zaletą sytemu jest jego bezinwazyjna instalacja w postaci zminiaturyzowanych modułów montowanych w puszce podtynkowej. Fibaro jest kompatybilny z każdą, nawet najstarszą, instalacją i jest najtańszym rozwiązaniem na rynku. Systemem można sterować z większości telefonów komórkowych.

FIBARO został stworzony z myślą o komforcie użytkowników. Zmienia niezależne sterowanie ogrzewaniem, oświetleniem, roletami, bramami w jeden zintegrowany system, gdzie wszystkie urządzenia współpracując ze sobą, komunikują się by lepiej służyć potrzebom ich właściciela. FIBARO przeznaczony jest nie tylko do domów, ale również biur, hoteli, sklepów czy magazynów.

Dystrybucja systemu odbywa się w sieci salonów partnerskich oraz przez sklepy elektryczne i hurtownie oraz przez sprzedaż do developerów. Tworzone są również showroomy, gdzie klient może sprawdzić możliwości systemu. W aglomeracji poznańskiej istnieją dwa salony firmowe jeden w Luboniu na ul. A. Puszkina38A/F , drugi na Plewiskach na ul. Miodowej 18

Więcej informacji na www.fibaro.com

FIBARO Twój dom Twoja wyobraźnia…

Zaprojektuj swoja własna pobudkę tak, jak lubisz i przy której z ochota wstaniesz do pracy, nawet w pochmurny dzien. Wykorzystaj nieograniczone możliwości FIBARO, zapewniając sobie komfort i wygodę podczas codziennych, porannych czynności.

Wyobraź sobie….

6:30
Centrala systemu FIBARO pobiera dane tworząc temperaturę dla Twoich potrzeb i porannych przyzwyczajeń.
7:15
Temperatura wszędzie jest juz odpowiednia. Dom budzi nas włączając pierwsze nuty naszego ulubionego radia, stopniowo podnosząc głośność.
7:20
Delikatnie podnoszą sie rolety, wpuszczając do naszej sypialni naturalne światło. W porze zimowej system włącza oświetlenie do 30%, przystosowując stopniowo nasz wzrok.
7:25
Wstajemy. Dom wyczuwając nasilony ruch w sypialni, odpowiednio oświetla nam drogę do łazienki i kuchni.
7:28
W kuchni uruchamia sie ekspres do kawy.
7:30
Okna delikatnie uchylają sie, wpuszczając podmuch świeżego powietrza do naszego domu.