Reklama
Reklama

Znak na postoju dla inwalidów

Chociaż strefa płatnego parkowania na Jeżycach już działa, na wielu ulicach brakuje jeszcze odpowiedniego oznakowania. Za to wykonawcy ZDM-u próbują rozśmieszać mieszkańców nowymi niespodziankami. Tym razem postawili znak na kopercie dla niepełnosprawnych kierowców.

Zdjęcie znaku oznaczającego płatny parking, umieszczonego przez wykonawców ZDM-u na kopercie dla niepełnosprawnych kierowców, dostaliśmy od pana Łukasza. Ten sam fotograf uwiecznił w grudniu drzewo posadzone na zlecenie ZDM w bramie wjazdowej na ul. Asnyka, a krótko po Prima Aprilisie przysłał do nas zdjęcia postawionych w tej samej bramie słupków.

Tym razem wykonawca drogowców zaliczył wpadkę nieco dalej od jego domu, bo na ul. Słowackiego. Być może jednak znak stanął według planów w dobrym miejscu, a postój dla niepełnosprawnych zostanie w tym miejscu zlikwidowany.

Nie na wszystkich ulicach na Jeżycach pojawiło się już odpowiednie oznakowanie strefy płatnego parkowania. Firma, która wykonuje je na zlecenie ZDM-u, robiła ro w środę od rana. Całość ma uzupełnić do czwartku.

Pomimo licznych zapowiedzi, wielu mieszkańców Jeżyc było zaskoczonych wprowadzeniem strefy. Kierowcy nie musieli się jednak w środę obawiać się mandatów. Kary nie były naliczane, a pracownicy strefy informowali tylko o opłatach.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Intensywne opady deszczu mogą pojawić się również w Wielkopolsce
10℃
8℃
Poziom opadów:
12.8 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
5.00 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro