Reklama
Reklama

Wielkanoc z Wartą na Cytadeli

Koncert zespołu sprzed lat w Blue Note, fot. Wikipedia
Koncert zespołu sprzed lat w Blue Note, fot. Wikipedia

Piłkarze Warty Poznań w ramach akcji "Wielkanoc z Wartą" spotkali się w środowe przedpołudnie z uczniami Szkoły Podstawowej nr 88 na Cytadeli i wspólnie szukali czekoladowych jajek.

Z uczniami spotkali się: Tomasz Magdziarz, Maciej Scherfchen, Arkadusz Miklosik, Zbigniew Zakrzewski, Krzysztof Gajtkowski, Piotr Reiss i prezes klubu Izabella Łukomska-Pyżalska. Dzieci podzielone na sześć grup pod opieką piłkarzy w okolicach "Abakanów" na terenie poznańskiej Cytadeli szukały poukrywane czekoladowe jajka.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Zwyciężyć miała ta grupa, w której koszyku po upłynięciu dziesięciu minut od początku zbierania znalazło się więcej słodkości. Ostatecznie wygrała drużyna Tomasza Magdziarza, która uzbierała aż 28 czekoladowych jajek. Wszyscy uczniowie poznańskiej podstawówki zostali nagrodzeni słodkimi upominkami i specjalnymi dyplomami. Nie zabrakło także chwili na wspólne, pamiątkowe zdjęcie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
94.96 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro