Reklama
Reklama

Kup zająca ze Starego Browaru na aukcji charytatywnej

fot. Piotr
fot. Piotr

Niezwykły zając ze Starego Browaru, bo pomalowany przez Magdę Gessler, Monikę Mrozowską i grupę artystyczną NIETAK, trafił na aukcję charytatywną, która właśnie jest przeprowadzana na portalu Allegro.pl.

Kolorowy zając, pomalowany jak pisanka, ma 170 centymetrów wysokości i z pewnością pięknie przyozdobi firmę, dom, czy restaurację przed Wielkanocą. Do kupienia jest tylko jeden - wyjątkowy, i w związku z tym warto już teraz wziąć udział w licytacji, która trwa tylko do piątku.

Leć z całą rodziną bezpośrednio z Poznania do Dubaju i odkryj to miasto. Przeżyj przygody w słońcu, oddaj się zakupowemu szaleństwu i sztuce kulinarnej. Z Poznania przez Dubaj w ponad 150 kierunków!
REKLAMA


Obecnie cena zająca osiągnęła już blisko 600 złotych. Całkowity dochód z licytacji zostanie przekazany na rzecz Hospicjum Palium w Poznaniu, które od kilku miesięcy prowadzi aukcje charytatywne w ramach Motyli dla Hospicjum.

Jeśli nie stać nas na dużego zająca pomalowanego przez gwiazdy, możemy kupić jego mniejszy odpowiednik - żółty. Od niedzieli są w sprzedaży w Punktach Informacji Starego Browaru. Koszt jednego zająca to 75 złotych.

Zająca licytować można tutaj.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. IMGW przyspiesza ważność ostrzeżenia!
23℃
13℃
Poziom opadów:
2.2 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
13.32 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro