Reklama
Reklama

UM: nabór na staże studenckie

Do 29 kwietnia przyjmowane będą wnioski na kolejną edycję programu staży studenckich w Urzędzie Miasta Poznania.

Staże kierowane są studentów III, IV i V roku studiów (a także I i II roku studiów uzupełniających magisterskich). Aby się zgłosić należy on-line wypełnić formularz kandydata, który od 11 kwietnia jest aktywny na stronie www.poznan.pl/studia (zakładka staże studenckie - rekrutacja on-line). Następnie trzeba pozytywnie przejść rozmowę kwalifikacyjną. Ze studentami wybranymi na staż podpisana zostanie umowa zlecenie. Otrzymają oni również wynagrodzenie za każde18 godzin przepracowanych w tygodniu (stażowe).

Letnia edycja staży studenckich potrwa od czerwca do końca sierpnia 2011 roku. Na studentów czekają 72 wolne miejsca w 27 wydziałach i biurach. Z klei edycja jesienna trwać będzie od września do końca listopada 2011 roku i wtedy na studentów czeka 81 wolnych miejsc w 28 wydziałach i biurach Urzędu Miasta Poznania. Na zakończenie stażu każdy z jego uczestników otrzyma zaświadczenie o jego odbyciu, wraz z wyszczególnieniem zakresu pełnionych obowiązków.

Dodatkowe informacje na temat programu staży studenckich można uzyskać od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 - 15.30 pod numerem telefonu 878-55-10.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
5.35 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro