Reklama

UM: nabór na staże studenckie

Do 29 kwietnia przyjmowane będą wnioski na kolejną edycję programu staży studenckich w Urzędzie Miasta Poznania.

Staże kierowane są studentów III, IV i V roku studiów (a także I i II roku studiów uzupełniających magisterskich). Aby się zgłosić należy on-line wypełnić formularz kandydata, który od 11 kwietnia jest aktywny na stronie www.poznan.pl/studia (zakładka staże studenckie - rekrutacja on-line). Następnie trzeba pozytywnie przejść rozmowę kwalifikacyjną. Ze studentami wybranymi na staż podpisana zostanie umowa zlecenie. Otrzymają oni również wynagrodzenie za każde18 godzin przepracowanych w tygodniu (stażowe).

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

Letnia edycja staży studenckich potrwa od czerwca do końca sierpnia 2011 roku. Na studentów czekają 72 wolne miejsca w 27 wydziałach i biurach. Z klei edycja jesienna trwać będzie od września do końca listopada 2011 roku i wtedy na studentów czeka 81 wolnych miejsc w 28 wydziałach i biurach Urzędu Miasta Poznania. Na zakończenie stażu każdy z jego uczestników otrzyma zaświadczenie o jego odbyciu, wraz z wyszczególnieniem zakresu pełnionych obowiązków.

Dodatkowe informacje na temat programu staży studenckich można uzyskać od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 - 15.30 pod numerem telefonu 878-55-10.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
37.57 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro