Reklama

Berdychowo już przejezdna!

Za czwartym razem się udało. Aquanet dotrzymał terminu zakończenia prac w ulicy Berdychowo. Ulica ponownie jest dwukierunkowa.

Cztery razy przekładano termin ostatecznego zakończenia prac w ulicy Berdychowo. Kierowcy mogą już jeździć ulicą w dwóch kierunkach.

Prace w ulicy Berdychowo rozpoczęły się 9 lutego i miały potrwać 9 dni. Jak się jednak okazało niskie temperatury i opady śniegu uniemożliwiały prowadzenie wykopów. Ziemia była zmarznięta - nie można jej było również używać do zasypywania wykopów. Prace przedłużono do 28 lutego. I tego terminu nie udało się dotrzymać ze względu na mrozy. Następnie zapewniano, że roboty zakończą się w poniedziałek, 7 marca. I tym razem się nie udało. 7 marca informowano, że pracownicy potrzebują kolejnego tygodnia i wyjadą z Berdychowa 14 marca. Zapewnienia ponownie okazały się nieprawdziwe. Prace przedłużono czwarty raz - do 18 marca.

Berdychowo ponownie jest dwukierunkowa. Oznacza to, że z Jana Pawła II skręcimy w prawo w ul. Berdychowo.

Przyczyną utrudnień były prace przygotowawcze przed budową kolejnego odcinka drogi tymczasowej wzdłuż ulicy Jana Pawła II, biegnącego od skrzyżowania z ulicą Berdychowo w kierunku ul. Kórnickiej. Pod ul. Berdychowo trzeba było zabezpieczyć infrastrukturę podziemną.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
12℃
Poziom opadów:
6 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
9.10 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro