Reklama
Reklama

Monopoly: zostały tylko 3 dni

Tylko 3 dni zostały Polakom na oddanie głosów w konkursie zorganizowanym przez Monopoly. Głosujmy na Gniezno, które ma spore szanse na znalezienie się na planszy do gry!

To już ostatnia prosta przed metą. Głosowanie trwa tylko do niedzieli, 20 marca. Poznań, który znajduje się obecnie na trzecim miejscu, za Białymstokiem i Gorzowem Wielkopolskim, na 99,99% znajdzie się na planszy Monopoly. Podobnie jest z Kaliszem, który niespodziewanie wskoczył na 7. pozycję rankingu Głównych Miast.

A to nie koniec dobrych informacji o Wielkopolsce na polskiej planszy do gry Monopoly! Gniezno przesunęło się o jedno oczko w górę w rankingu miast z Dziką Kartą. Obecnie jest na mocnej trzeciej pozycji, za Bełchatowem i Świętochłowicami. Apelujemy do wszystkich Wielkopolan, by głosowali na Gniezno, które przegrywa ze Świętochłowicami niewielką liczbą głosów.

Przypominamy, że z listy Głównych Miast na planszy znajdzie się 20 miejscowości z największą liczbą głosów. Z listy miast z Dziką Kartą tylko dwie miejscowości trafią na planszę.

Głosujmy na stronie www.monopoly.pl na Poznań, Kalisz i Gniezno, pamiętając, że właśnie Gniezno potrzebuje naszych głosów najbardziej. W ten sposób na planszy znajdą się aż trzy wielkopolskie miasta.

Polska edycja gry pojawi się na rynku jesienią bieżącego roku.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
12.61 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro