Reklama
Reklama

Awangardowy biurowiec na Piątkowskiej

fot. Tomasz Szwajkowski
fot. Tomasz Szwajkowski

Jeszcze w tym roku ma się rozpocząć budowa nowoczesnego biurowca Jet Office. Powstanie na trójkątnej działce pomiędzy ul. Piątkowską i torami tramwajowymi, w pobliżu skrzyżowania z al. Solidarności.

Projekt charakterystycznego budynku powstał w poznańskiej pracowni architektonicznej "Insomia" Szymona Januszewskiego. Inwestorem jest firma Masterm z Tarnowa Podgórnego. Jet Office przy ul. Piątkowskiej 163 otrzymał pozwolenie na budowę 23 lutego br. Prace mają się zacząć jeszcze w tym roku.

Znakomite spektakle i musicale w Poznaniu: "1989", "Wyspa", "Chciałem być", "Sztafeta pokoleń", Gala Musicalowa, koncerty, filmy. Festiwal CZAS NA TEATR od 28.09 - kup bilet.
REKLAMA


Budynek będzie miał podziemną halę garażową. Na parterze znajdą się lokale handlowe lub usługowe, a na czterech piętrach biura w segmencie B+. Jego powierzchnia całkowita do wynajęcia wynosić będzie 2330 mkw., w tym powierzchnia najmu lokali usługowych na parterze - 414 mkw.

Masterm chce przyciągnąć najemców do JetOffice ciekawą architekturą i wysoką jakością wykończenia. Wyróżnikiem budynku będzie zestawienie surowego szkła i betonu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
16℃
Poziom opadów:
2.2 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
4.45 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro