Reklama

Awangardowy biurowiec na Piątkowskiej

fot. Tomasz Szwajkowski
fot. Tomasz Szwajkowski

Jeszcze w tym roku ma się rozpocząć budowa nowoczesnego biurowca Jet Office. Powstanie na trójkątnej działce pomiędzy ul. Piątkowską i torami tramwajowymi, w pobliżu skrzyżowania z al. Solidarności.

Projekt charakterystycznego budynku powstał w poznańskiej pracowni architektonicznej "Insomia" Szymona Januszewskiego. Inwestorem jest firma Masterm z Tarnowa Podgórnego. Jet Office przy ul. Piątkowskiej 163 otrzymał pozwolenie na budowę 23 lutego br. Prace mają się zacząć jeszcze w tym roku.

Za dwa tygodnie wakacje. Nie macie jeszcze planów na spędzenie wolnego czasu z rodziną, znajomymi czy na urlop w pojedynkę? Lotnisko Poznań-Ławica proponuje Palermo lub Malagę na letni oddech od codzienności!
REKLAMA


Budynek będzie miał podziemną halę garażową. Na parterze znajdą się lokale handlowe lub usługowe, a na czterech piętrach biura w segmencie B+. Jego powierzchnia całkowita do wynajęcia wynosić będzie 2330 mkw., w tym powierzchnia najmu lokali usługowych na parterze - 414 mkw.

Masterm chce przyciągnąć najemców do JetOffice ciekawą architekturą i wysoką jakością wykończenia. Wyróżnikiem budynku będzie zestawienie surowego szkła i betonu.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
9℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
5.64 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro