Reklama
Reklama

Monopoly: dwa tygodnie głosowania za nami

fot. Włodzimierz Hoppel, archiwum
fot. Włodzimierz Hoppel, archiwum

Jesteśmy w połowie głosowania na narodową planszę gry Monopoly. Poznań wciąż utrzymuje się na drugim miejscu rankingu Głównych Miast.

Za nami już dwa tygodnie głosowania na polską planszę do gry Monopoly. Do tej pory oddano 650 tysięcy głosów. Na stronie zarejestrowało się już 350 tysięcy użytkowników.

Leć z całą rodziną bezpośrednio z Poznania do Dubaju i odkryj to miasto. Przeżyj przygody w słońcu, oddaj się zakupowemu szaleństwu i sztuce kulinarnej. Z Poznania przez Dubaj w ponad 150 kierunków!
REKLAMA


Poznań wciąż utrzymuje się na mocnym drugim miejscu (5,22%) rankingu Głównych Miast i wyprzedza Gdynię (4,85%). Na szczycie bez zmian - prowadzi Białystok (7,56%).

Większe zmiany możemy natomiast zaobserwować na liście miast z Dziką Kartą. Gniezno przez tydzień przesunęło się z 6. miejsca na czwarte i ma obecnie 4,51% głosów. Piła z siódmego miejsca wskoczyła jedno oczko wyżej. Przypominamy, że z listy głównej na planszę trafi 20 miast z największą liczbą głosów, a z listy Dzikie Karty - tylko dwa miasta.

Do końca głosowania na stronie www.monopoly.pl zostało 11 dni. Polska wersja gry pojawi się na rynku jesienią.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. IMGW przyspiesza ważność ostrzeżenia!
23℃
13℃
Poziom opadów:
2.2 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
15.18 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro