Reklama
Reklama

EuGeniusze 2011

fot. Tomasz Szwajkowski
fot. Tomasz Szwajkowski

Już po raz czwarty, Samorząd Studencki Akademii Wychowania Fizycznego organizuje galę, której głównym celem jest nagrodzenie nauczycieli oraz pracowników uczelni.

EuGeniusze - bo tak nazywają się wręczane statuetki, swoją nazwę zawdzięczają przede wszystkim patronowi uczelni - Eugeniuszowi Piaseckiemu, jednak dużą rolę w nazwie odgrywa słowo "geniusze". Tegoroczna gala została zaplanowana na wtorek, 8 marca.

Jednak przygotowania ruszyły już w połowie stycznia, gdy studenci Wydziału Turystyki i Rekreacji oraz Wychowania Fizycznego, wypełniali anonimowe ankiety, gdzie typowali nauczycieli akademickich, którzy ich zdaniem powinni dostać statuetkę w odpowiedniej kategorii. Następnie wszystkie oddane głosy zostały zliczone, po czym po raz kolejny studenci AWF-u musieli wybrać z pośród pięciu wytypowanych kandydatów jednego, który zwycięży w danej kategorii.

W czwartej już edycji nauczyciele są nominowani do poszczególnych tytułów: Wykładowca Roku, Najciekawiej Prowadzone Zajęcia, Sportowa Sylwetka, Postrach Korytarza, Anioł Stróż Studentów. Odrębną nagrodą są "Honorowe EuGeniusze", czyli specjalne wyróżnienia przyznawane przez Samorząd Studencki nie tylko uczelnianemu gronu pedagogicznemu, lecz również pracownikom i studentom, którzy wykazali się szczególnym zaangażowaniem w życie Akademii.

W programie gali części oficjalnej, przewidziano również program artystyczny, podczas którego na scenie zaprezentują się studenci uczelni. Początek wydarzenia we wtorek, 8 marca o godz. 18.00 w auli AWF.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

7℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
10.47 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro