Reklama

Studia: nowy kierunek w porozumieniu UAM i UEP

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza i Uniwersytet Ekonomiczny podpisały w poniedziałek porozumienie w sprawie prowadzenia nowego kierunku studiów: prawno-ekonomicznego.

Dwa wydziały, dwa uniwersytety, jeden kierunek - tak można najkrócej podsumować najnowszą umowę podpisaną pomiędzy Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza a Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu. Studenci kierunku prawno-ekonomicznego obsługiwanego przez Wydział Prawa i Administracji UAM oraz Wydział Ekonomii UEP spędzą w murach uczelni pięć lat i uzyskają tytuł magistra.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu - wypoczynek, który zostaje w pamięci. Najlepsza lokalizacja, uzdrowiskowy klimat, morze na wyciągnięcie ręki. Rezerwuj teraz i wypocznij tak, jak lubisz - +48 94 355 34 34, +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA


A co po otrzymaniu dyplomu? Kariera nie tylko w kancelariach radcowskich, ale też jako menadżerowie, czy osoby na kierowniczych i analitycznych stanowiskach.

Nowością w przyszłym roku akademickim będzie też ekonofizyka, kierunek również prowadzony wspólnie przez UAM i UEP.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW dla naszego regionu. Będzie obowiązywać do północy
0℃
-11℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
54.40 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro