Reklama
Reklama

Djurdjević: czeka nas bardzo ciężki mecz

- Wiemy, że w Bradze czeka nas bardzo ciężki mecz. Myślę, że damy radę - mówi przed czwartkowym spotkaniem rewanżowym z SC Braga obrońca Lecha, Ivan Djurdjević.

Jak oceniasz Sporting po pierwszym spotkaniu?

Braga jest bardzo dobrą drużyną. Z obrony do ataku przechodzi bardzo szybko, ale wiedzieliśmy o tym już przed spotkaniem w Poznaniu. Mają wielu dobrych piłkarzy i mieliśmy okazję zobaczyć w akcji Alana i Limę, na których w rewanżu będziemy musieli uważać.

Trener Jose Maria Bakero przed pierwszym spotkaniem mówił, że szanse na awans ocenia 50 na 50 proc. Czy po wygranej 1:0 te procenty wzrosły?

Trochę tak, ale nie do końca. To jest pierwsza połowa pojedynku i jeszcze dużo jest przed nami. Musimy walczyć w rewanżu do ostatniej minuty.


Jak zagracie w rewanżu?


Bardzo pewnie z tyłu, żeby nie stracić gola. Graliśmy już z większymi gwiazdami i nie obawiamy się nikogo.

Przypomnijmy, że pierwszy mecz na Stadionie Miejskim w Poznaniu zakończył się zwycięstwem 1:0 po bramce Artjomsa Rudnevsa. Czwartkowy rewanż rozpocznie się o godz. 21.05, a relacja tekstowa ze spotkania w portalu epoznan.pl i Telewizji WTK.

Kadra na mecz z SC Braga:

Bramkarze:
Krzysztof Kotorowski, Jasmin Burić

Obrońcy: Marcin Kikut, Ivan Djurdjević, Manuel Arboleda, Bartosz Bosacki, Seweryn Gancarczyk, Luis Henriquez, Hubert Wołąkiewicz, Marcin Kamiński

Pomocnicy:
Dimitrije Injac, Sergei Krivets, Jacek Kiełb, Semir Stilić, Jakub Wilk, Mateusz Możdżeń

Napastnicy:
Artjoms Rudnevs, Vojo Ubiparip, Bartosz Ślusarski

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
18.67 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro