Reklama
Reklama

Lubisz Monopoly? Głosuj na polską edycję!

fot. KWP w Poznaniu
fot. KWP w Poznaniu

Już 20 lutego rozpocznie się wielkie głosowanie na miasta, które zostaną umieszczone na planszy polskiej edycji gry Monopoly. Można głosować na Poznań!

Przez miesiąc, do 20 marca, będzie można głosować na 22 miasta, które zostaną umieszczone na planszy polskiej edycji gry Monopoly. Głosowanie ruszy już w najbliższą niedzielę na stronie www.monopoly.pl.

Każdy z nas choć raz grał w Monopoly. Na międzynarodowej planszy znaleźć można nazwy największych i najpiękniejszych miast z całego świata - Wiedeń, Rzym, Nowy Jork, czy Paryż. Do tej pory tylko jedno polskie miasto - Gdynia, znalazło się w tym prestiżowym gronie.

Już wkrótce ma się to zmienić. Do 20 marca zdecydujemy, które miasta z naszego kraju znajdą się na planszy narodowej Monopoly Polska. Do wyboru będzie 60 miast - w tym Poznań. Nie tylko duże miasta mają szansę na "sukces" w grze. Oprócz Warszawy, Gdyni. Lublina, Łomży, czy Malborka, na planszy może się znaleźć również Kalisz.

Jeśli miasto, któremu kibicujemy nie znalazło się na liście głównej, możemy je nominować. Zwyciężą te z największą liczbą głosów - niezależnie od tego, czy znalazły się na liście głównej, czy nominowanych. Dziennie będziemy mogli oddać 2 głosy - jeden na listę główną i jeden na listę nominowanych.

Polska edycja Monopoly ma się pojawić na rynku jesienią tego roku.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

4℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
7.30 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro