Warta wygrała z Deltą

Przebywająca na zgrupowaniu w Turcji pierwszoligowa Warta Poznań pokonała w sparingu rumuńską drużynę Delta Tulcea 2:0 po dwóch trafieniach Zbigniewa Zakrzewskiego.

Spotkanie w tureckiej Antalyi od pierwszych minut przebiegało pod dyktando Warty Poznań. Bramkarze z Dolnej Wildy tylko dwukrotnie byli zmuszeni do wysiłku. Pierwsza bramka padła przy asyście Łukasza Białożyta, a autorem gola był Zbigniew Zakrzewski.

Druga bramka padła w 55. minucie. Zakrzewski udanie dobił uderzenie Artura Marciniaka, które wylądowało na słupku bramki drużyny Delty. W piątek kolejnym rywalem Zielonych będzie 14. drużyna ukraińskiej ekstraklasy - Zoria Ługańsk.

Warta Poznań - Delta Tulcea 2:0 (1:0)
Bramki: Zbigniew Zakrzewski (8., 55.).

Warta: Radliński (46. Bledzewski) - Wichtowski (70. Kieruzel), Bartkowiak, Otuszewski, Kosznik (60. Jasiński) - Marciniak (70. Miklosik), Wojciechowski(46. Ngamayama), Białożyt, Ciarkowski - Reiss (60. Gajtkowski), Zakrzewski (75. Wróblewski)