Reklama

Jana Pawła II: od 9 lutego pojedziemy inaczej

Od środy, 9 lutego, pojedziemy inaczej ulicą Jana Pawła II. Otwarte zostaną kolejne odcinki drogi tymczasowej na trasie.

Pierwszy odcinek drogi tymczasowej wzdłuż ulicy Jana Pawła II będzie przedłużeniem już istniejącej drogi na odcinku pomiędzy Rondem Śródka a zjazdem na Dworzec MPK (długość: około 100 metrów). Drugi odcinek drogi tymczasowej zostanie otwarty na wysokości akademików Politechniki Poznańskiej w kierunku ulicy Kórnickiej (długość: około 250 metrów).

Aquanet informuje, że docelowo wzdłuż ulicy Jana Pawła II powstanie dwupasmowa droga tymczasowa (na odcinku od Śródki do Kórnickiej), która przejmie ruch samochodowy z Jana Pawła II podczas dalszych prac związanych z budową Kolektora Prawobrzeżnego II. Ma to nastąpić do końca kwietnia 2011 roku.

Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami w tym miejscu, przede wszystkim z ograniczeniem prędkości przejazdu ul. Jana Pawła II. Problemy czekają też pieszych i rowerzystów, którzy będą musieli poruszać się drugą stroną ulicy (brak chodnika).

Utrudnienia na ulicy Jana Pawła II mają się zakończyć do końca 2011 roku.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Przed nami burzowa środa!
23℃
16℃
Poziom opadów:
11.7 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
7.00 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro