Reklama
Reklama

Uwaga! Będą utrudnienia w ruchu

W związku z usuwaniem ubytków w nawierzchniach jezdni na poznańskich ulicach, ZDM przestrzega, że kierowcy mogą napotkać na utrudnienia w ruchu.

Od poniedziałku 7 lutego ruszą prace na ulicy Grunwaldzkiej. Ubytki będą punktowo usuwane na odcinku od ulicy Matejki do Malwowej. Prace w tym rejonie Poznania potrwają do piątku 11 lutego.

Z kolei we wtorek 8 lutego ruszą prace na ulicy Reymonta. Zniszczona nawierzchnia zostanie sfrezowana a na jej miejscu pojawi się nowa warstwa ścieralna. Prace będą miały miejsce Wyspiańskiego na jezdni prowadzącej w stronę ronda Jana Nowaka Jeziorańskiego. Roboty potrwają do środy, 9 lutego.

We wtorek 8 lutego rozpoczną się również prace a ulicy Głogowskiej, na zjeździe z wiaduktu Górczyńskiego. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem prace zakończą się w piątek 11 lutego.

Problem z dojazdem mają już kierowcy poruszający się ulicą Lisią na odcinku od ulicy Majakowskiego do ulicy Gronostajowej. Powodem utrudnień jest budowa kanalizacji deszczowej. W tym czasie obowiązywać będzie objazd do ulic Lisiej i Gronostowej ulicami Majakowskiego, Żbikową i Lisią.

Prace potrwają do końca miesiąca. Jak informuje ZDM kierowcy podczas remontów ulic powinni zwracać szczególną uwagę nowe oznakowanie.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Dziś w Poznaniu lato w środku wiosny. Nawet 28 stopni w cieniu!
26℃
13℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
2.83 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro