Polska szykuje formę na HMŚ 2011

Trwa zgrupowanie reprezentacji Polski mężczyzn przed III Halowymi Mistrzostwami Świata w Hokeju na Trawie. Podopieczni Karola Śnieżka wygrali sparing z Iranem 6:4, a w niedzielę zmierzą się z Anglią.

Na pięć dni przed HMŚ 2011 reprezentacja Polski mężczyzn zmierzyła się w Gąsawie z Iranem. Biało-czerwoni wygrali spotkanie 6:4, a bramki dla naszego zespołu zdobyli: Artur Mikuła i Dariusz Rachwalski po 2, a po jednej Paweł Bratkowski i Michał Raciniewski. Grano nietypowo w trzech tercjach po 20 minut.

- Rozpoczęliśmy mecz bez należytej koncentracji. Przegrywaliśmy już 0:4. Potem jednak z każdą minutą nasz zespół grał lepiej. I zasłużenie wygrał. Iran dobrze się bronił i skutecznie kontrował. Gra bardzo szybko. Przyzwoity poziom - podsumował spotkanie trener Karol Śnieżek.

Ostatnim akcentem przygotowań do turnieju będzie spotkanie towarzyskie z Anglią w hali AWF przy Drodze Dębińskiej. Początek spotkania w niedzielę, 6 lutego godz. 17.30. Po spotkaniu nasza kadra wróci do Gąsawy, a we wtorek w pierwszym swoim meczu na HMŚ zmierzy się o godz. 18.45 z Australią.