Reklama
Reklama

Tragedia w Skrzynkach: badanie DNA potwierdza tożsamość ofiar

fot. Elżbieta Skowron
fot. Elżbieta Skowron

18 stycznia informowaliśmy, że w Skrzynkach pod Kórnikiem odnaleziono spalony samochód i zwęglone zwłoki dwóch osób. Badania DNA potwierdziły ich tożsamość.

O tragedii w Skrzynkach głośno było w całym kraju. W spalonym samochodzie znaleziono zwłoki dziecka. Przy pojeździe leżało natomiast spalone ciało mężczyzny.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Już tego samego dnia wstępnie ustalono kim są ofiary tej tragedii. We wtorek poznańska prokuratura poinformowała, że przeprowadzono badania DNA zwłok. Wynika z nich jednoznacznie, że są to Marcin S. oraz jego córka, Nikola S.

Prokuratura, która zajmuje się sprawą nie chce obecnie udzielać szerszych informacji związanych z tragedią. Tuż po niej pojawiły się jednak pogłoski, że było to samobójstwo rozszerzone. Ojciec podpalił samochód z dzieckiem wewnątrz, a następnie sam się podpalił. Czy te doniesienia się potwierdzą - dowiemy się wkrótce.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
17.54 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro