Reklama

Poranek w mieście: dwa potrącenia pieszych

O godzinie 6.55 na skrzyżowaniu ulicy Libelta i al. Niepodległości doszło do potrącenia dwóch pieszych. Kolejne potrącenie miało miejsce 5 minut później na ulicy Głogowskiej.

Na skrzyżowaniu ulicy Libelta i al. Niepodległości dwóch pieszych potrącił kierowca jadący samochodem marki BMW. Poszkodowani trafili do szpitala. Przez kilkadziesiąt minut na skrzyżowaniu występowały utrudnienia w ruchu.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu - wypoczynek, który zostaje w pamięci. Najlepsza lokalizacja, klimat, morze na wyciągnięcie ręki. Rezerwuj teraz +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

Do potrącenia na ulicy Głogowskiej doszło w okolicy Wielkopolskiej Giełdy Odzieżowej, przy stacji benzynowej Lukoil. Opel Astra potrącił tam jedną osobę, którą przewieziono do szpitala. Występowały utrudnienia w ruchu.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

17℃
7℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
29.20 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro