Reklama

Fabryka Silników Agregatowych znów na sprzedaż

fot. All For Planet
fot. All For Planet

Do czterech razy sztuka - z takiego założenia wychodzi prezes H. Cegielski Poznań SA. Spółka już czwarty raz wystawia FSA na sprzedaż.

Ostatni przetarg na sprzedaż Fabryki Silników Agregatowych, która jest spółką córką H. Cegielskiego Poznań, odbył się w grudniu ubiegłego roku. Nie znaleźli się chętni do wzięcia udziału w przetargu. Nikt nie wpłacił wadium - FSA pozostała w posiadaniu dotychczasowego właściciela.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA


Przetarg ogłoszony w styczniu to, jak zapewnia prezes H. Cegielskiego Poznań, ostateczne rozstrzygnięcie sprawy fabryki. Pierwotną cenę FSA wynoszącą 115 milionów złotych obniżono w styczniu do ponad 88 milionów. Wadium można wpłacać do 7 lutego, a 9 lutego dowiemy się, kto zostanie nowym właścicielem FSA.

Jeśli chętnych do kupienia fabryki nie będzie, FSA zostanie połączona ze spółką główną, co pozwoli firmie na sprzedanie wybranych terenów w Poznaniu - podaje PAP.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
8.4 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
22.84 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro