Reklama
Reklama

Wylicytuj makietę Stadionu Miejskiego!

fot. Elżbieta Skowron
fot. Elżbieta Skowron

Już w niedzielę odbędzie się XIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na licytację wiele gadżetów przekazało Miasto Poznań.

Osoby, które miały wartościowe przedmioty nadające się do zlicytowania na aukcjach w ramach poznańskiego Finału WOŚP, mogły je przekazywać do CK Zamek przez kilka tygodni. W sumie uzbierało się ich kilkadziesiąt.

W akcję włączyło się, jak każdego roku, Miasto Poznań, które przekazało na licytację 18 kompletów gadżetów. Wszystkie miały związek z najważniejszymi wydarzeniami, które odbyły się w 2010 roku w stolicy Wielkopolski.

Na licytacji będzie można nabyć m.in. makietę Stadionu Miejskiego, plakat z autografem Stinga (dodatkowo z płytą i koszulką), zdjęcie Poznania z autografem Ryszarda Horowitza, płytę z autografem Charlotte Gainsbourg, połamaną pałeczkę z koncertu zespołu "Muchy" w ramach Malta Festiwal Poznań 2010. To nie koniec interesujących przedmiotów. Miasto przekazało też na licytację płyty z autografami Armina van Buurena, muzyków Ethno Port, Matt"a Dusk"a, czy plakaty z podpisami Dianne Reeves i Jeff Ballard Trio.

Amatorzy miejskich gadżetów będą mogli nabyć Pendrive, Pins i designerski parasol marki Senz Umbrella z logo Miasta.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Piękna wiosna i tłumy na Cytadeli. Warto korzystać, bo przed nami załamanie pogody
20℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
12.87 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro