Reklama
Reklama

Poznań traci Turniej Polish Open 2011

Niestety Turniej Polish Open w ramach ITTF Pro Tour nie odbędzie się w poznańskiej Arenie. Impreza została przeniesiona do Cetniewa.

Otwarte mistrzostwa Polski w tenisie stołowym miały być jedną z ważniejszych imprez sportowych w Poznaniu w 2011 roku. Niestety władze Polskiego Związku Tenisa Stołowego postanowiły przenieść imprezę do Cetniewa, a głównym powodem decyzji są problemy organizacyjne związku po rezygnacji Andrzeja Kawy z funkcji prezesa.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA


Jednak w tle tej decyzji jest informacja, że PZTS miał problem z ustaleniem z POSiR terminu imprezy, gdyż Arena była zajęta w terminie odpowiednim dla związku i światowej federacji. Urząd Miasta zapewnia, że wszystko było na dobrej drodze.

W poznańskim turnieju miała wystąpić Natalia Partyka, która urodziła się bez prawego przedramienia. Zawodniczka zdobyła w tym roku wraz z reprezentacją Polski brązowy medal ME w Ostrawie. Ponadto na koncie ma dwa złote medale igrzysk paraolimpijskich. Miłośnicy tenisa stołowego mieli mieć również okazję zobaczyć w akcji Li Qian, która jest najlepszą polską pingpongistką, a pochodzi z Chin.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
13℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
4.32 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro