Reklama
Reklama

2010 na YouTube: Justin Bieber i... Peja (video)

Justin Bieber i jego teledysk do piosenki "Baby", a także hit "Bed Intruder Song" podbiły w tym roku YouTube. W Polsce numerami jeden byli Kamil Bednarek i.. Peja.

Justin Bieber, nastoletni piosenkarz ze Stanów Zjednoczonych podbił w 2010 roku serca widzów YouTube. Teledysk do jego piosenki "Baby" odtworzono 400 milionów razy, co jest absolutnym rekordem w historii portalu.

"Baby" nie jest jednak hitem roku. Numerem jeden jeśli chodzi o utwór muzyczny została piosenka "Bed Intruder Song" stworzona z telewizyjnej informacji o kobiecie, którą w jej własnym łóżku zaatakował gwałciciel. Jej brat udzielił wywiadu stacji TV, który następnie przerobiono na megahit.

W Polsce YouTube należał do Kamila Bednarka, który wystąpił w programie "Mam Talent". Jego występ zobaczyło na portalu 6 milionów ludzi.

Na liście najpopularniejszych polskich filmów z YouTube znalazł się również Peja, a w zasadzie ostra wymiana zdań pomiędzy Peją (Prosto Mixtape 600V) a Pariasem (Hip hop vs Peja). Teledyski, które stworzyli artyści obejrzało łącznie blisko 8 milionów osób.

Bed Intruder Song

Bardzo popularna była również parodia teledysku Keshy - Tik Tok,

a także "Paparazzi" w wykonaniu młodziutkiego Greysona Chance"a.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kiedy w końcu zrobi się cieplej? Mamy dobre wiadomości!
4℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
6.07 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro