Reklama
Reklama

Operator stadionu w lipcu

fot. Tomasz Szwajkowski

Spółka Euro Poznań 2012 poinformowała, że operator Stadionu Miejskiego przy ul. Bułgarskiej znany będzie najpóźniej w lipcu 2011 roku.

Zarządzany obecnie przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji obiekt od lipca 2011 roku będzie miał nowego operatora. Zyski z tego tytułu mają zrekompensować wydatki jakie miasto poniosło wziązku z przygotowaniem obiektu do Euro 2012 w ostatnich latach. W sumie wydano ponad 713 mln zł.

Przedłużanie rzęs jest bez sensu. W maju Laminacja + lifting + botox rzęs -20% od ceny regularnej tylko w salonach Wonderland. Zadzwoń: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA


Do przetargu zgłosiły się dwie firmy - AEG Europe z siedzibą w Londynie oraz konsorcjum KKS Lech Poznań i Marcelin Management, który zajmuje się m.in. obsługą sklepu internetowego poznańskiego klubu. Z przetargu zrezygnowały firmy HSG Zander i Sportfive.

Obie firmy otrzymały od spółki zalecenie uzupełnienia wniosków i jeszcze w styczniu 2011 roku ma rozpocząć się kolejny etap postępowania przetargowego czyli negocjacje z potencjalnymi operatorami.

Przypomnijmy, że Stadion Miejski przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu na czterech, przykrytych membranowym dachem, trybunach ma ponad 43 tysiące miejsc siedzących. Ponadto ma największe w Polsce telebimy (dwa ekrany mają po 116 metrów kwadratowych powierzchni), systemem nagłośnienia wysokiej jakości z koncertowymi głośnikami i bezprzewodowym dostępem do internetu. Władze miasta w modernizację obiektu zainwestowały ponad 713 mln zł. Podczas Euro 2012 odbędą się na nim trzy spotkania fazy grupowej.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
11.05 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro