Reklama
Reklama

Napił się po włamaniu?

W niedzielę około godziny 20.30 Straż Miejska otrzymała polecenie przewiezienia nietrzeźwego mężczyzny ze szpitala do CRSiWIT (kiedyś Izba Wytrzeźwień). W jego plecaku znaleziono ciekawe przedmioty.

Strażnicy miejscy przyjechali po 40-latka do szpitala przy ulicy Grunwaldzkiej i przewieźli go do CRSiWIT. Okazało się, że mężczyzna jest mieszkańcem Kielc. Miał ze sobą ciężki plecak.

Procedury ośrodka, do którego trafił są jasne - przyjmowany musi przejść badanie lekarskie, a przedmioty, które przy sobie posiada muszą być spisane w protokole.

Po otwarciu plecaka oczom przeprowadzających kontrolę ukazały się bogactwa. Znaleziono w nim dwa telefony komórkowe (iPAQ), pięć radioodtwarzaczy samochodowych, urządzenie do demontażu szyb, radionawigator do otwierania zamków samochodowych, nóż, śrubokręt i latarkę kieszonkową.

W poniedziałek zatrzymany w ośrodku mężczyzna będzie składał wyjaśnienia na policji. Z pewnością poinformuje policjantów skąd posiada takie sprzęty, a także do czego używa radionawigatora i urządzenia do demontażu szyb.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

4℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
8.91 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro