Reklama

Życzenia dla poznaniaków

Koncert zespołu sprzed lat w Blue Note, fot. Wikipedia

Jak każdego roku, prezydent Poznania oraz jego zastępcy składają najlepsze życzenia poznaniakom. Przyłączyli się do nich także inni: Beata Kozidrak obiecuje, że zadba aby przyszły rok był piękny, Zbyszek Górny postara się rozbawić nas w najbliższych dniach w telewizji a Witold Kundzewicz zapewnia, że redakcja portalu przez całe święta będzie dla Was pracować.

Szanowni Państwo - w przededniu nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzę nam wszystkim wiele szczęścia, radości, ale także świątecznego spokoju, który pozwoliłby nam nabrać siły, dystansu - mówi Ryszard Grobelny. I żeby nadzieja, którą niosą ze sobą Święta Bożego Narodzenia pozwoliła nam realizować wszystkie nasze marzenia w 2011 roku.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA


Wszystkim Państwu życzę radosnych, błogosławionych Świąt. Jestem pewny, że Boże Narodzenie powoduje, iż w gronie rodziny jesteśmy jeszcze bardziej bliscy sobie. Życzę wszystkim właśnie tej bliskości
- dodał Mirosław Kruszyński.

Życzę Państwu, by Święta pozwoliły nam wyrwać się z tego wszystkiego co jest chaosem życia codziennego. By Święta były spędzone w gronie najbliższych, by były doładowaniem naszych akumulatorów na dalszy czas. Życzę również, by spełniły się wszystkie Państwa marzenia - mówi Sławomir Hinc.

Swoje życzenia dla poznaniaków przekazali również przedstawiciele kultury. Dużo zdrowia przede wszytkim. Spełnienia marzeń, wiele radości, a także bycia w gronie najbliższych. A przyszły rok będzie naprawdę piękny. Już ja o to zadbam! - zapewnia Beata Kozidrak.

Życzę Państwu przede wszystkim spokoju, aby nas nie zasypało nieszczęściami. Aby wszyscy byli szczęśliwi i żeby te Święta były śpiewające. Ja myślę, że również dostarczę państwu wiele przyjemności, bo myślę, że któryś z programów telewizyjnych będzie pokazywał to, co przyszykowaliśmy specjalnie na Gwiazdkę. Wszystkiego śpiewającego! - takie życzenia padły z ust Zbigniewa Górnego.

Specjalne życzenia dla dzieci przygotował natomiast Jerzy Moszkowicz, dyrektor Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu. Dzieciom na Boże Narodzenie życzę przede wszystkim bogatego i roztropnego Gwiazdora, Mikołaja, czy Aniołka - w zależności od tego, kto was odwiedza w Wigilię. Nie jest łatwo znaleźć mądrą książkę, czy mądry film - ale warto szukać. A wszystkim - i dorosłym i dzieciom, życzę przede wszystkim pogodnych Świąt. Mam tu na myśli pogodę ducha. Jeżeli w duchu będziemy pogodni, to i pogoda na zewnątrz będzie dla nas piękna, słoneczna. Magia uczyni swoje!

Także i my chcielibyśmy złożyć najlepsze życzenia naszym czytelnikom: W imieniu całej redakcji epoznan.pl życzę Wam zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Odpocznijmy w najbliższych dniach choć trochę od lokalnych przepychanek, wypadków, zmarnowanych szans, pozornych sukcesów ale także tych prawdziwych które czasem i w Poznaniu się trafiają. A jeśli w czasie tych świątecznych dni zdarzy się coś ważnego w Poznaniu - cały czas pracujemy abyście się o tym pierwsi dowiedzieli. - Witold Kundzewicz.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
2.52 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro