Reklama

Trasa Poznań - Gniezno: ogromne utrudnienia w ruchu

Na drodze krajowej numer 5, na odcinku od Jerzykowa do Gniezna, doszło do dwóch wypadków. W obu przypadkach przewróciły się TIR-y, w które wjechały następnie samochody osobowe.

Jak informuje nas rzecznik prasowy KWP w Poznaniu, podinspektor Andrzej Borowiak, na drodze krajowej nr 5 w okolicach Poznania doszło od rana do trzech zdarzeń. Jedno z nich miało miejsce w Zamysłowie (Poznań - Wrocław), gdzie zderzyły się trzy samochody osobowe. 1 osoba zginęła na miejscu.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

Dwa kolejne zdarzenia miały miejsce na trasie Poznań - Gniezno (również droga krajowa nr 5). Podinspektor Borowiak przyznał, że na drodze numer 5 panują trudne warunki do jazdy. W dwóch miejscach doszło do wypadków z udziałem TIRów - mówi. Pierwszy miał miejsce w Jerzykowie, a drugi w Gnieźnie. Na trasie w tej chwili są spore utrudnienia - kończy.

Z relacji internauty wynika, że na skrzyżowaniu drogi numer 5 z ulicą Swarzędzką stoją policjanci, którzy przekierowują ruch na Swarzędz i Krotoszyn.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
3℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
3.11 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro