Reklama
Reklama

Wspomóż WOŚP: darem lub kwestując

Koncert zespołu sprzed lat w Blue Note, fot. Wikipedia
Koncert zespołu sprzed lat w Blue Note, fot. Wikipedia

Do 18.00 w punkcie informacyjnym CK Zamek można zostawiać przedmioty, które zostaną zlicytowane podczas XIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zachęcamy też do dołączania do grupy właścicieli golden retrieverów kwestujących na ulicach.

W 2011 roku Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 9 stycznia. Centrum Kultury Zamek już teraz organizuje zbiórkę przedmiotów, które zostaną poddane licytacji w Poznaniu. Jeśli posiadasz coś oryginalnego, za co WOŚP może otrzymać pieniądze - zgłoś się do punktu informacyjnego zamku na parterze budynku. Przedmioty można tam zostawiać do 18.00.

Pieniądze uzyskane podczas przyszłorocznego finału zostaną przekazane na zakup sprzętu dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.

Do udziału w zbiórce pieniędzy dla WOŚP zachęca też Szymon Kapela, właściciel golden retrievera - Vasco. W ubiegłym roku, dzięki jego inicjatywie w Poznaniu na ulicach miasta kwestowało kilku właścicieli goldenów i labradorów.. z psami oczywiście. W sumie udało im się uzbierać blisko 7000 złotych.

I w tym roku psy w towarzystwie właścicieli wyruszą na ulice Poznania, by pomóc Orkiestrze i dzieciom. Jeśli masz golden retrievera lub labradora - dołącz do reszty "goldeniarzy" i odwiedź stronę www.golden-vasco.pl, by poznać szczegóły!

Szymon Kapela będzie gościem Pulsu Dnia w sobotę o godzinie 18.00.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Zmieniono stopień ostrzeżenia IMGW w Wielkopolsce!
22℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
13.44 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro