Reklama
Reklama

VII Jarmark Bożonarodzeniowy w Szreniawie

Poznań ma swoje Betlejem na Starym Rynku, a Szreniawa swój tradycyjny Jarmark Bożonarodzeniowy. Kolejny już od 10.00!

Jarmark Bożonarodzeniowy w Muzeum Narodowym Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie odbędzie się już po raz siódmy. Organizatorzy zadbali o szereg atrakcji dla zwiedzających!

Leć z całą rodziną bezpośrednio z Poznania do Dubaju i odkryj to miasto. Przeżyj przygody w słońcu, oddaj się zakupowemu szaleństwu i sztuce kulinarnej. Z Poznania przez Dubaj w ponad 150 kierunków!
REKLAMA


Chwilę po godzinie 11.00 i po 14.00 na scenie muzealnego folwarku pojawi się zespół muzyki dawnej "Contra belluM". Przed 13.00 i o 15.00 przygotowano coś specjalnie dla dzieci - przedstawienie w wykonaniu grupy Dobry Teatr. A o 13.40 prawdziwa świąteczna niespodzianka - koncert kolęd w wykonaniu Chóru Dziecięcego "Iskierki".

Jarmark nie byłby jarmarkiem, gdyby nie pojawiły się na nim stanowiska handlowe i gastronomiczne z tradycyjnym jadłem i ozdobami. Nie tylko takie przygotowało Muzeum. Na specjalnych stanowiskach interaktywnych będzie można samodzielnie ozdobić świąteczną kartkę, zrobić papierową szopkę bożonarodzeniową, czy pomalować bombkę. Chętni będą też mogli dekorować pierniki i wylać świecę z wosku pszczelego.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Muzeum w Szreniawie odbędzie się w niedzielę pomiędzy 10.00 a 16.00.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. IMGW przyspiesza ważność ostrzeżenia!
26℃
13℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
4.09 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro