Reklama
Reklama

Krzysztof L.: 3 lata i 2 miesiące więzienia

fot. WTK Play
fot. WTK Play

22 czerwca Krzysztof L., trener siatkówki oskarżony o molestowanie swoich podopiecznych, usłyszał wyrok 4 lat pozbawienia wolności. We wtorek sąd skrócił karę do 3 lat i dwóch miesięcy.

Krzysztof L., trener, który opiekował się m.in. kadrą kadetek Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej, został zatrzymany w 2008 roku. Oskarżenie o molestowanie nieletnich dziewcząt pojawiło się, gdy matka jednej z jego podopiecznych znalazła pamiętnik swojej córki. Opisano w nim wydarzenia z lat 2006 - 2008, w których brał udział trener.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Sąd w czerwcu orzekł, że Krzysztof L. dopuścił się molestowania wobec sześciu swoich podopiecznych. Miał się nad nimi znęcać i je poniżać. Usłyszał wyrok 4 lat więzienia i 6 lat zakazu wykonywania zawodu.

14 grudnia odbył się proces apelacyjny Krzysztofa L. Sąd skrócił mu karę z 4 lat pozbawienia wolności do 3 lat i dwóch miesięcy.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
76.93 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro