Reklama

Warto spełniać marzenia

fot. Elżbieta Skowron
fot. Elżbieta Skowron

W poniedziałkowy wieczór aula Uniwersytetu im. Adama Mickiewicz wypełniła się po brzegi marzycielami i osobami, które spełniają ich marzenia. Wielka Gala Charytatywna Fundacji Mam Marzenie ponownie okazała się sukcesem!

Podopieczni Fundacji Mam Marzenie mają różne życzenia - od chęci posiadania laptopa, przez konsole do gier, aż do wycieczek do egzotycznych krain i pływania z delfinami.

Przez 7 lat działania fundacji, na terenie całego kraju udało się spełnić ponad 3000 marzeń chorych dzieci. Ponad 320 podopiecznych fundacji, którzy już otrzymali swoje "gwiazdki z nieba" to mieszkańcy Wielkopolski. Dwa kolejne życzenia spełniono podczas poniedziałkowej gali - 13-letni Kuba otrzymał elektryczną gitarę, a 14-letnia Agata perkusję.

Gala, która odbywa się już od 6 lat, jest okazją, by podziękować wszystkim ludziom dobrego serca za ich codzienną pomoc i zaangażowanie w życie Mam Marzenie.

Całkowity dochód z gali jest każdego roku przekazywany na rzecz fundacji. Za zebrane pieniądze spełnione zostaną kolejne marzenia. Uroczystość prowadziła Małgorzata Kożuchowska, która jest również ambasadorką fundacji.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
12℃
Poziom opadów:
0.6 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
15.64 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro