Reklama

"Zagubieni": co reklamuje film promocyjny miasta?

Źródło: Wikipedia
Źródło: Wikipedia

1 grudnia informowaliśmy, że Miasto Poznań przygotowało kolejny film promocyjny. "Zagubieni" utrzymany jest w atmosferze rodem z horroru! Na YouTube pojawił się pierwszy odcinek filmu. Nie widać w nim miasta, za to występują dwie nowe Skody.

Jeszcze w listopadzie na serwisie YouTube pojawił się trailer filmu edukacyjnego "Zagubieni". Przedstawia historię dwóch grupek młodzych ludzi - dziewczyn i chłopaków, którzy wybrali się w podróż za miasto samochodami. Krótkie i dynamiczne ujęcia przeplatane są cytatami bohaterów. Tło wypełnia groźna muzyka. Można odnieść wrażenie, że to zwiastun najnowszego horroru.

Film "Zagubieni" promuje ideę Eco Drivingu, przybliżaną mieszkańcom Poznania już od 2009 roku. Pierwsza edycja programu Eco Driving bezpiecznego Poznania odbyła się w ubiegłym roku i polegała na przeprowadzeniu szkoleń dla 1000 mieszkańców w zakresie ekologicznej jazdy samochodem.

Czy nowy film promocyjny miasta to w ukryta reklama Skody? Niestety w piątek po południu urzędnicy z Biura Promocji Miasta, którzy przygotowywali film, mają już wyłączone komórki. Udało nam się jednak skontaktować z rzeczniczką UMP, Anną Szpytko: - Niestety nie wiem, czy Skoda jest sponsorem tego filmu czy konkretnie Eco Drivingu. Może warto spytać Skodę Auto? - powiedziała w rozmowie z Epoznan.pl

Obecnie na YouTube trafił pierwszy odcinek filmu. Oto on:

Trailer do "Zagubionych":

Czy podoba Ci się nowy film promocyjny Poznania?

  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Przed nami burzowa środa!
23℃
16℃
Poziom opadów:
11.7 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
7.79 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro