Reklama
Reklama

Rozpoczęły się targi konne - Cavaliada 2010

fot. Elżbieta Skowron

Do 12 grudnia potrwa największa impreza branży konnej w Polsce - Cavaliada 2010. To nie tylko targi, ale też zawody sportowe i pokazy.

W części targowej znajdziemy profesjonalne stroje jeździeckie, a także ogromny wybór akcesoriów związanych z opieką nad końmi.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA


Zawody sportowe podczas Cavaliady to już długoletnia tradycja. W programie są m.i. konkursy dla młodych koni (m.in. na czas i dwufazowy), sztafety, paraujeżdżanie, konkurs zaprzęgów, konkurs o Grand Prix Poznania, czy konkurs szybkość "Speed and Music". W puli nagród znajduje się około 90 tysięcy franków.

Ci, którzy nie są zainteresowani sportową rywalizacją, mogą za to przyglądać się profesjonalnym pokazom. W piątek i sobotę po 21.00 odbędzie się Horse Man Show. W programie są również pokazy woltyżerki i sztuki kawaleryjskiej, a także hipoterapii, masażu sportowego koni i terapii manualnej.

Impreza odbywa się na Międzynarodowych Targach Poznańskich - pawilony 5, 6, 6A. Cavaliadę zwiedzać można od 7.00 do 22.00 (piątek i sobota) oraz od 8.00 do 17.30 (niedziela). Za bilety zapłacimy od 6 do 30 złotych (jednodniowe) oraz od 25 do 60 zł (na 3 dni).

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
14℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
8.46 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro