Awans AZS UAM

Siatkarze AZS UAM Poznań wygrali wyjazdowe spotkanie z rezerwami Trefla Gdańsk 3:1 i awansowali na 2. miejsce w tabeli II ligi.

Początek spotkania miał dramatyczny przebieg, gdyż oba pierwsze sety rozgrywane były na przewagi, a w pewnym momencie na parkiecie pojawił się trener poznańskiego zespołu Damian Lisiecki. Pierwszy set wygrali gospodarze 26:24, a w kolejnej wojnie nerwów lepsi okazali się goście - 31:33. Zwycięstwo to mocno podbudowało zespół AZS UAM i kolejne odsłony wygrał bardzo szybko, a całe spotkanie 3:1. Sukces w stolicy Pomorza pozwolił na awans na 2. miejsce w tabeli II ligi.

Trefl II Gdańsk - AZS UAM Poznań 1:3 (26:24, 31:33, 14:25, 11:25)
AZS UAM: Lisiecki, Murdzia, Domonik, Obuchowicz, Kaczmarek, Wojtysiak, Cymerman (libero) oraz Broj, Karolkiewicz, Radojewski.