Reklama
Reklama

VII Festiwal Przedmiotów Artystycznych przed nami!

Już w najbliższy piątek na Międzynarodowych Targach Poznańskich rozpocznie się VII Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych. Potrwa do niedzieli.

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych od lat cieszy się coraz większą popularnością wśród poznaniaków oraz osób przyjezdnych. W tym roku odbędzie się już siódma edycja tej przedświątecznej imprezy. To doskonała okazja, by kupić bliskim artystyczne prezenty!

Na festiwalu każdy znajdzie coś dla siebie. Prezentowane tu będą przeznaczone na sprzedaż: obrazy, grafiki, rysunki, fotografie, tkaniny, rzeźby, ceramika, szkło, witraże, metaloplastyka, biżuteria, unikatowa odzież, akcesoria (paski, torebki, szale), lampy, wyroby szydełkowe i koronkowe, patchworki, galanteria, florystyka, ozdoby bożonarodzeniowe i wiele innych! Kolorowy zawrót głowy gwarantowany.

W trakcie festiwalu odwiedzający będą mogli wziąć udział w warsztatach i pokazach. Poznamy tajniki malowania na jedwabiu, wykonywania haftów i koronek, czy wyplatania koszyczków. Chętni będą mogli wykonać świąteczne ceramiczne dzwonki, czy ozdoby z koralików. Zobaczymy też jak robi się biżuterię i bombki z papieru.

Za wstęp do pawilonu 3, gdzie odbywa się festiwal zapłacimy 6 zł (normalny) oraz 3 złote (ulgowy). Godziny otwarcia: piątek 12.00 - 19.00, sobota 10.00 - 19.00, niedziela 10.00 - 18.00.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
16℃
Poziom opadów:
9 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
16.68 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro