Reklama
Reklama

Debata prezydencka na antenie Telewizji WTK

W czwartkowy wieczór na antenie Telewizji WTK odbyła się debata z udziałem wszystkich kandydatów na stanowisko prezydenta Poznania. Debatę prowadzili: Agnieszka Gulczyńska i Roman Wawrzyniak.

W ostatnich tygodniach kandydaci na prezydenta Miasta Poznania mają ręce pełne pracy. Niemal każdego dnia spotykają się na debatach organizowanych przez media, szkoły, instytucje kulturalne. Żaden z dotychczasowych pojedynków kandydatów nie odbył się jednak na antenie telewizji. Warto więc zasiąść przed telewizorem i zobaczyć powtórki debaty prezydenckiej w Telewizji WTK (pierwsza już w piątkowy poranek).

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA


Pytania zadawane kandydatom z pewnością pomogą nam podjąć właściwą decyzję. Kandydaci na prezydenta Poznania, którzy gościli w Telewizji WTK to: Ryszard Grobelny (niezależny), Jacek Jaśkowiak (My-Poznaniacy), Grzegorz Ganowicz (PO), Dariusz Bachalski (SLD i SD), Tadeusz Dziuba (PiS) i Piotr Quandt (niezależny). Przed rozpoczęciem debaty kandydaci wylosowali kolejność, która obowiązywała podczas debaty. Numer pierwszy wylosował Jacek Bachalski.

Na początek debaty kandydaci otrzymali pytania od prowadzących. Następnie był czas na pytania wzajemne, które kandydaci sobie zadawali. Organizatorzy przeznaczyli dla każdego z kandydatów po trzy minuty. A na koniec będzie czas na pytania od widzów na sali oraz telewidzów WTK. W sumie jeden kandydat miał dla siebie aż 22 minuty. Jako pierwszy zaprezentował się Jacek Bachalski (SLD i SD), a ostatni był Piotr Quandt.

Więcej informacji wkrótce.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
7.73 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro