Reklama

Trafisz foto?

Straż Miejska i Policja Ruchu Drogowego informuje, gdzie w tym tygodniu będą się odbywały kontrole prędkości pojazdów z wykorzystaniem fotoradaru.

Od 8 do 14 listopada Straż Miejska, wspólnie z Sekcją Ruchu Drogowego KMP, planuje dokonywać pomiaru prędkości pojazdów na ulicach:

Za dwa tygodnie wakacje. Nie macie jeszcze planów na spędzenie wolnego czasu z rodziną, znajomymi czy na urlop w pojedynkę? Lotnisko Poznań-Ławica proponuje Palermo lub Malagę na letni oddech od codzienności!
REKLAMA


Bukowskiej, Głogowskiej, Lechickiej, Starołęckiej, Grunwaldzkiej, Warszawskiej, Perzyckiej, Inflanckiej, Szelągowskiej, Baraniaka, Budziszyńskiej, Michałowo, Armii Poznań, Zamenhofa, Dąbrowskiego, Krzywoustego, Witosa oraz sporadycznie na innych, o mniejszym znaczeniu komunikacyjnym.

Ulice, na których od poniedziałku pojawiają się policjanci i strażnicy, są wymieniane w statystykach jako miejsca, w których najczęściej dochodzi do wypadków i kolizji drogowych. Pomiary prędkości mają poprawić bezpieczeństwo na drogach w tych rejonach.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
9℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
4.49 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro