Reklama
Reklama

KontenerART kończy tegoroczną działalność

Najbliższy weekend będzie ostatnim dla organizatorów KontenerART na Chwaliszewie. 31 października mobilne centrum kultury zakończy swoją tegoroczną działalność.

KontenerART od 26 maja funkcjonował w pustej przestrzeni Chwaliszewa. Jest to już trzecia edycja mobilnego centrum kultury, która każdego roku przyciąga coraz większe rzesze zainteresowanych.

Przez 5 miesięcy w KontenerART odbyło się ponad 250 wydarzeń - w tym koncerty (część z nich zorganizowana we współpracy z Klubem Dragon), warsztaty, spotkania ze znanymi twórcami. To najlepszy przykład udanej próby ożywienia "umierających" zakątków miasta.

Jednak zanim KontenerART ustąpi na Chwaliszewie miejsce tymczasowemu pawilonowi Nowej Gazowni (ma tu funkcjonować przez 5 lat), w weekend czekają nas ostatnie wydarzenia kulturalne w tym centrum kultury.

Już w piątek na scenie KontenerART pojawi się DJ aMBa, a w sobotę zespoły, które od maja prowadziły próby w pracowniach centrum - Fake Circus i + pituri. W niedzielę atrakcja dla dzieci - ostatnie warsztaty z cyklu All Kids For Planet, a wieczorem koncert dla dorosłych - zagra Masturbator, któr zamknie wydarzenia tegorocznego KontenerART.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
8.07 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro