Reklama
Reklama

Grażyna Kulczyk jednak nie inwestuje w Polanicy

fot. Adrian Gapiński

Grażyna Kulczyk w 2008 roku kupiła ziemię w Polanicy Zdroju i rozpoczęła przygotowania do budowy najbardziej luksusowego SPA w Polsce. Jak się jednak okazuje, najbogatsza Polka zrezygnowała z tej inwestycji.

Hotel połączony ze SPA i wellness miał być najnowocześniejszym i najbardziej luksusowym tego typu obiektem w kraju. Planowano, że będzie spełniał kryteria sześciogwiazdkowego hotelu.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA


Mimo ambitnych planów i tego, że projektanci już dawno temu rozpoczęli przygotowywać kształt budynku, Grażyna Kulczyk wycofuje się z planowanej inwestycji.

4-hektarową działkę w sąsiedztwie Parku Zdrojowego (najlepsza lokalizacja w słynącej z sanatoriów Polanicy) ma od Grażyny Kulczyk kupić Irena Eris - producentka kosmetyków, która również chce na niej postawić Hotel i SPA. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, luksusowe wellness ma zostać otwarte w 2014 roku.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

19℃
7℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
5.74 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro