Reklama
Reklama

Znicze pod biurem PiS

Pod poznańskim biurem PiS kilkudziesięciu działaczy i sympatyków tej partii ustawiło znicze. Mieli ze sobą flagi i transparenty. Uczcili minutą ciszy pamięć działacza PiS zabitego we wtorek w biurze poselskim w Łodzi.

Działacze i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości przynieśli o godz. 18 pod poznańską siedzibę partii przy ul. Zeylanda 9/3 znicze i polskie flagi. Mieli też transparenty z napisami: "Stop! nienawiści" i "Moherowe berety protestują!"

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Przed południem w Łodzi uzbrojony napastnik wtargnął do biura Prawa i Sprawiedliwości w Łodzi. Zastrzelił Marka Rosiaka, asystenta europosła PiS Janusz Wojciechowskiego i ciężko ranił nożem asystenta posła Jarosława Jagiełły Pawła Kowalskiego, który przeszedł juz operacje i przebywa obecnie w szpitalu.

Według PAP, zatrzymany Ryszard C. przyznał się już do winy. Podczas przesłuchania miał wyjaśniać, że nienawidzi polityków PiS.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński we wtorkowym wywiadzie dla Radia Maryja odpowiedzialnością za tragiczne zdarzenie oskarżył wprost rządzącą Platformę Obywatelską.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
4℃
0℃
Poziom opadów:
3.3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
23.52 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro