Reklama
Reklama

UM: rekrutacja na staże studenckie

Od poniedziałku, 18 października rozpocznie się przyjmowanie zgłoszeń do kolejnej zimowej edycji programu staży studenckich w Urzędzie Miasta Poznania. Rekrutacja będzie trwać do 2 listopada.

Oferta kierowana jest do studentów III, IV i V roku studiów, w tym również I i II roku studiów uzupełniających magisterskich. Poznański magistrat zachęca do udziału w rekrutacji także studentów z niepełnosprawnością. Edycja zimowa odbędzie się w okresie w okresie od grudnia 2010 r. do lutego 2011 r. Studenci odbędą staże w 28 wydziałach UM, czeka na nich 65 wolnych miejsc.

Formularz zgłoszeniowy kandydata należy wypełnić on-line Przed przystąpieniem do wypełniania formularza należy otworzyć załącznik Aktualny wykaz wydziałów - edycja zimowa XXVII i sprawdzić preferowane kierunki przypisane każdemu wydziałowi.

Ze studentami, którym uda się dostać na staż podpisane zostaną umowy zlecenia. Swoje czynności będą wykonywać przez 18 godzin tygodniowo, za co otrzymają wynagrodzenie. Na koniec stażu każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie o jego odbyciu wraz z zakresem pełnionych obowiązków.

Dodatkowe informacje na temat programu staży studenckich można uzyskać od poniedziałku do piątku, w godz. 7.30-15.30, pod numerem telefonu 61 878 55 10, oraz na stronie Urzędu Miasta www.poznan.pl .

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
16℃
Poziom opadów:
9 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
14.49 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro