Reklama
Reklama

CIBER otwiera się na Poznań

Źródło: Wikipedia
Źródło: Wikipedia

Międzynarodowe Centrum Obsługi IT CIBER otwiera swój poznański oddział. W czwartek odbędą się drzwi otwarte, podczas których chętni będą mogli spróbować swoich sił w rekrutacji.

CIBER to amerykański koncern, który działa na całym świecie. Zajmuje się świadczeniem usług z zakresu wsparcia IT dla firm. Obsługuje m.in. firmy Ford Motor, Boeing, Nokia, czy Bank Światowy. Każdego roku obrót koncernu wynosi 1,1 mld dolarów.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Obecnie, na całym świecie działa 18 przedstawicielstw CIBER. Poznański oddział będzie pierwszym w Europie Centralnej.

Drzwi otwarte w koncernie rozpoczną się już w środę, jednak w tym dniu poznański oddział odwiedzą media, przedstawiciele instytucji i firm z naszego miasta. W czwartek ciąg dalszy drzwi otwartych - tym razem dostępny dla wszystkich zainteresowanych. 14 października będzie można poznać szczegóły związane z funkcjonowaniem Międzynarodowego Centrum Obsługi IT, a także wziąć udział w rekrutacji.

Rozmowy kwalifikacyjne odbywać się będą w godzinach 11.00 - 15.00 w Hotelu Andersia przy pl. Andersa 3. Wymogiem koniecznym jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Dodatkowo trzeba się orientować w dziedzinie IT. Poznaniacy będą pracować na platformie typu helpdesk IT obsługując przez całą dobę klientów biznesowych z całego świata.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
18.21 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro