Reklama
Reklama

CIBER otwiera się na Poznań

Źródło: Wikipedia

Międzynarodowe Centrum Obsługi IT CIBER otwiera swój poznański oddział. W czwartek odbędą się drzwi otwarte, podczas których chętni będą mogli spróbować swoich sił w rekrutacji.

CIBER to amerykański koncern, który działa na całym świecie. Zajmuje się świadczeniem usług z zakresu wsparcia IT dla firm. Obsługuje m.in. firmy Ford Motor, Boeing, Nokia, czy Bank Światowy. Każdego roku obrót koncernu wynosi 1,1 mld dolarów.

Obecnie, na całym świecie działa 18 przedstawicielstw CIBER. Poznański oddział będzie pierwszym w Europie Centralnej.

Drzwi otwarte w koncernie rozpoczną się już w środę, jednak w tym dniu poznański oddział odwiedzą media, przedstawiciele instytucji i firm z naszego miasta. W czwartek ciąg dalszy drzwi otwartych - tym razem dostępny dla wszystkich zainteresowanych. 14 października będzie można poznać szczegóły związane z funkcjonowaniem Międzynarodowego Centrum Obsługi IT, a także wziąć udział w rekrutacji.

Rozmowy kwalifikacyjne odbywać się będą w godzinach 11.00 - 15.00 w Hotelu Andersia przy pl. Andersa 3. Wymogiem koniecznym jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Dodatkowo trzeba się orientować w dziedzinie IT. Poznaniacy będą pracować na platformie typu helpdesk IT obsługując przez całą dobę klientów biznesowych z całego świata.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Uwaga na silny wiatr! IMGW wydał ostrzeżenie. Strażacy mają już pierwsze zgłoszenia
4℃
2℃
Poziom opadów:
1.1 mm
Wiatr do:
31 km
Stan powietrza
PM2.5
5.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro