Reklama
Reklama

Pogoda na maraton.. i nie tylko

W niedzielę 11. Poznań Maraton. Przedstawiamy pogodę dla biegaczy. I nie tylko. Od poniedziałku na termometrze pojawią się bowiem minusowe temperatury.

W niedzielny poranek przywita nas bardzo niska temperatura. Termometry wskazywać będą bowiem tylko 1 stopień Celsjusza. Około godziny 10.00, a więc podczas startu maratonu, zrobi się cieplej - będzie 10 stopni. W najcieplejszym momencie dnia za oknami tylko 12 kresek powyżej zera. Dobrą informacją jest jednak to, że będzie bardzo słonecznie. Słońcu towarzyszyć będzie bezchmurne niebo i bardzo słaby wiatr.

Niestety, od najbliższego poniedziałku zrobi się chłodniej. Nad ranem pojawią się pierwsze w tym roku przymrozki w Poznaniu. W poniedziałek i wtorek przy gruncie -1 stopni Celsjusza. W środę -2 stopnie. Niewielkie ocieplenie poczujemy pod koniec tygodnia. W piątek i sobotę o poranku na termometrze 4 kreski powyżej zera.

Ranki mogą być mgliste. Z informacji meteorologów wynika, że przynajmniej do środy towarzyszyć nam będzie piękna pogoda. Deszcz nam nie grozi.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

3℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
32.03 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro