Reklama
Reklama

Grażyna Kulczyk Damą Roku 2010

Grażyna Kulczyk, właścicielka Starego Browaru, została wybrana Damą Roku 2010. Nagrodę otrzymała z rąk Jolanty Kwaśniewskiej - ubiegłorocznej Damy Roku.

Uroczysta konferencja "Kobiety. Wyzwania współczesności" odbyła się w Katowicach. W jej trakcie rozmawiano o sytuacji kobiet w Polsce, o tym, że mimo konstytucyjnego równouprawnienia, kobiety wciąż są gorzej traktowane niż mężczyźni.

Organizatorem konferencji było stowarzyszenie Dress for Success, które wspiera kobiety na rynku pracy. Pomaga młodym kobietom poprawić swoje umiejętności dotyczące autoprezentacji, udziela lekcji makijażu i odpowiedniego ubioru, uczy jak kreować swój biznesowy wizerunek.

W trakcie konferencji stowarzyszenie przyznało tytuł Damy Roku 2010 Grażynie Kulczyk, właścicielce poznańskiego Starego Browaru. Kulczyk nie kryła, że bardzo cieszy się z nagrody i docenia ją tym bardziej, że jest przyznawana przez pracujące kobiety. Grażynę Kulczyk wyróżniono za działania na polu biznesowym, ale też artystycznym. Podczas konferencji nagrodzona stwierdziła, że wierzy w siłę kobiecości. Dodała, że nigdy nie myślała o kobiecie, jako o słabszej płci. Uważa przeciwnie - że kobiecy wizerunek potrafi otworzyć wiele drzwi.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-5℃
Poziom opadów:
1.3 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
52.87 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro