Reklama

Głosuj na Poznań za pół ceny

Trwa konkurs na Najlepszy Produkt Turystyczny 2010. W rywalizacji prowadzi akcja Poznań za pół ceny. Tuż za nią jest Szlak Orlich Gniazd.

Konkurs na Najlepszy Produkt Turystyczny 2010 organizowany jest przez serwis otoWakacje.pl oraz Polską Organizację Turystyczną. Zwycięzcę tegorocznej edycji wybiorą internauci. Nie ma więc na co czekać - trzeba głosować na Poznań!

Obecnie akcja Poznań za pół ceny znajduje się na pierwszym miejscu rankingu z 12,2% wszystkich głosów. Tuż za nią uplasował się Szlak Orlich Gniazd - 11,9%. Na trzecim miejscu obecnie jest VII Międzynarodowy Zlot Morsów Mielno 2010 - 7,6% głosów.

Poznań wciąż prowadzi, jednak ja obserwujemy - różnica między pierwszym a drugim miejscem topnieje. Trwa więc zacięta walka o tytuł Najlepszego Produktu 2010 roku. Tylko stopień zmobilizowania internautów pozwoli jednej z atrakcji zwyciężyć.

Głosowanie trwa do 17 października na stronie http://www.produkt-turystyczny-2010.otowakacje.pl/. Zwycięski produkt otrzyma w nagrodę kampanię reklamową - internetową o wartości 50 tysięcy złotych na stronach serwisów Grupy Allegro. Głosujący też mogą wygrać nagrody - iPody, zestawy turystyczne kubki termiczne i plecaki.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

16℃
6℃
Poziom opadów:
1.9 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
62.34 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro