Reklama
Reklama

Mieszkańcy Słupcy uczą się Bluesa

"W rytmie serca" to tytuł najnowszego programu z cyklu Studio Reportażu WTK. Bohaterem programu jest zespół Kodex Blues ze Słupcy. Reportaż można będzie zobaczyć w poniedziałek 4 października o godz. 19.35.

Autorami reportażu są Magdalena Kujawa i Mathias Mezler (zdjęcia). Program kręcono podczas Kodex Blues Festiwal i na jednej z prób zespołu w Miejskim Domu Kultury w Słupcy.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA


Bluesmanów w Słupcy na początku było dwóch, a rytm swojej muzyki poczuli w sklepie komputerowym. Później klawiszowiec usiadł za perkusją, basista przyjął zaproszenie przez gadu gadu, a saksofonista po gościnnym występie został na stałe. Siedmioosobowy dziś zespół Kodex Blues ze Słupcy od dwóch lat próbuje uczulić mieszkańców niewielkiej wielkopolskiej miejscowości na rytm serca.

Program będzie można zobaczyć w poniedziałek 4 października o godz. 19.35 na antenie WTK. Program telewizji jest tez transmitowany na żywo na stronie www.wtk.com.pl. Studio Reportażu to nowa pozycja w jesiennej ramówce WTK. Premierowe materiały pojawiają się co dwa tygodnie.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
6.51 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro