Reklama
Reklama

W poniedziałek Jeżyce się zablokują

Mimo przedłużających się prac na ul. Pułaskiego ZDM zdecydował się na rozpoczęcie wylewania nowej nawierzchni na ul. Kościelnej.

Prace związane z przebudową kanalizacji pod ulicą Pułaskiego przeciągają się. Według ostatnich komunikatów poznańskiego Aquanetu potrwają co najmniej do wtorku 5 października. Mimo tego ( wcześniejsze plany zakładały oczekiwanie do pełnego otwarcia ul. Pułaskiego) już w poniedziałek od rana wystartuje układanie nowej nawierzchni na ul. Kościelnej. Na początku zamknięta zostanie jedna nitka ul. Kościelnej na odcinku od wiaduktu kolejowego do skrzyżowania z ul. św. Floriana. Przejazd z Sołacza na Jeżyce i z Jeżyc na Sołacz odbywać się będzie jedną tylko nitką jezdni ( tą prowadzącą "w dół", a więc do tej pory tylko na Sołacz). Jako, że ul. Kościelna stanowiła dla wielu kierowców alternatywę dla chwilami kompletnie nieprzejezdnych ulic: Pułaskiego, Przepadek i al. Armii Poznań należy się spodziewać, że w poniedziałek przejazd przez Jeżyce będzie praktycznie niemożliwy. Sporych opóźnień mogą się spodziewać także pasażerowie jeżdżący autobusem linii 64.

We wtorek po otwarciu ul. Pułaskiego sytuacja powinna ulec niewielkiej poprawie, aczkolwiek zwężenie obejmie także nitkę prowadzącą od ul. Dąbrowskiego w kierunku Sołacza (między ulicami: Jeżycką a Wąską)

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Dziś w Poznaniu lato w środku wiosny. Nawet 28 stopni w cieniu!
26℃
13℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
4.38 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro