Reklama
Reklama

Tańczące roboty w CK Zamek

Od środy 29 września, w wieży zamku cesarskiego na II piętrze, można oglądać cztery tańczące roboty. To praca australijskiego artysty Wade'a Marynowsky'ego, będąca częścią wystawy “Beyond Mediations".

Wystawa jest częścią odbywającej się w Poznaniu wielkiej imprezy artystycznej, Mediations Biennale. Praca Wade’a Marynowsky’ego "The Hosts; A Masquerade Of Improvising Automatons" przedstawia bal maskowy robotów i nawiązuje do twórczości Freuda oraz wczesnej literatury Science Fiction. Roboty w balowych strojach przybyły do Polski statkiem prosto z Sydney.

Wypoczynek nad morzem? Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu zapewnia relaks, komfort i zdrowy klimat sprzyjający regeneracji. +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA


Wystawa "Beyond Mediations" potrwa w Poznaniu do końca października. Szczegóły na www.mediations.pl.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie meteo dla części Wielkopolski, także dla Poznania
27℃
13℃
Poziom opadów:
1.1 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
12.00 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro